سبد خرید 0

چگونه اعتماد کنم؟

“اعتماد شما، نور پیشرفت راه ماست”


 

فروشگاه اینترنتی زوبین کالا با کمک تیم جوان و کارآزموده خود در سال ۱۳۹۶ و با هدف خدمت به هم میهنان عزیز شروع به کار نمود. همچنین زوبین کالا با گرفتن مجوز و گواهی های معتبر زیر سعی در جلب اعتماد شما مشتریان عزیز و گران قدر را دارد. تا با اعتماد کامل از زوبین کالا خرید نمایید.

نماد ساماندهی زوبین کالا

همچنین علاوه بر نماد اعتماد الکترونیکی، زوبین کالاجهت افزایش هرچه بیشتر اعتماد کاربران اقدام به دریافت نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال کرده است. که جهت اطمینان میتوانید بر روی عکس زیر کلیک نمایید.

 

 

 

 

 

همچنین زوبین کالا جهت انتقال امن اطلاعات، دارای گواهی نامه SSL است. گواهی SSL با ایجاد یک ارتباط رمز نگاری شده یک محیط امن برای انتقال اطلاعات در محیط وب است. و برای اینکه مشتریان عزیز از این بابت مطمئن شوند میتوانند به https در ابتدای آدرس بار سایت اطمینان حاصل نمایند.

گواهی امنیتی https زوبین کالا
 

 

شرکت کارت اعتباری ایران کیش

 

جهت سهولت و تضمین پرداخت اینترنتی، زوبین کالا با بانک تجارت (شرکت کارت اعتباری ایران کیش سهامی عام) قرارداد دارد و توسط بانک های عضو شبکه شتاب ( ملت، ملی، تجارت، رفاه، سپه، مسکن، کشاورزی، سینا، شهر و…) پرداخت اینترنتی را انجام میدهد.

 

برگشت به بالا
0